Minecraft Özel Eklentiler

Minecraft sunucularınız için hayal ettiğiniz tüm sistemleri sizin için özel olarak hazırlayabiliriz. Ek olarak bu sayfadan diğer stok ürünlerimizi inceleyerek satın alabilir, oyuncularınıza farklı sistemleri deneyimletebilirsiniz.

Özel Eklenti Siparişi

Minecraft sunucularınız için kendi düşüncelerinize ve isteklerinize göre eklenti kodlatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken satın al butonuna tıklayarak gerekli formu doldurmaktır. Lütfen tüm bilgileri doldurmayı unutmayınız.

Infumia Jackpot

Her sunucu türü için uyumlu bir şekilde çalışabilecek; performanslı Jackpot eklentimizi satın alarak oyuncularınıza farklı bir Jackpot deneyimi sunabilirsiniz. Üstelik açıksız ve hatasız bir şekilde tam da sunucunuz için tasarlandı!

Infumia TekChunk

Özellikle hayatta kalma sunucularında kullanabileceğiniz, oyunu zorlaştıran tek Chunk görebilecekleri sistem ile sınırları zorlayın. Oyuncularınız, zor bir oyun deneyimi sunmaya hazır olun.

Infumia Claim

Hayatta kalma sunucularınız için performanslı, özel ve geliştirilmiş Claim sistemi ile oyuncularınız oyun deneyimini arttırarak diğer Hayatta Kalma sunucularından farkınızı göstermeye başlayın.