Minecraft Eklenti Paketleri

Minecraft sunucunuz için performans odaklı, isterseniz kişiye özel eklenti paketi yaptırabileceğiniz isterseniz ise stok eklenti paketlerimiz ile oyuncularınıza kaliteli bir oyun deneyimini yaşatmaya hazır mısınız?

Özel Paket Oluştur

Minecraft sunucunuz için düşüncelerinize göre konfigüre edilebilecek profesyonel eklenti paketi hazırlatın. Tamamen kendi düşünceleriniz ve seçimleriniz ile bir eklenti paketi sahibi olmaya hazır olun. Bu eklenti paketi hizmetimizin ortalama teslimat süresi 1 hafta ile 1 ay olarak belirlenmiştir.

Özel Minigame Oluştur

Minecraft sunucularınızda oyuncularınızın sıkılmaması ve farklı kitlelere hitap edebilmek amacıyla mini oyunlar ekleyerek oyuncularınızın oyun deneyimini arttırabilirsiniz. Minigame olan sunucular Türkiye'de dikkat çekmektedir. Bu oyuncularınızın oyunda kalmasını sağlayan oyun türüdür. Her sunucu türü ile uyumludur.

Infumia Lobi Eklenti Paketi

1.12.2 alt yapısı ile birlikte tamamen korumalı şekilde ayarladığımız lobi eklenti paketimiz sayesinde oyuncularınız lobinizde dahil eğlenceli vakit geçirebilecek; oyuncu kitlenizi elinizde tutabileceksiniz. Bu eklenti paketinin yanında Bungeecord eklenti paketide almanız tavsiye edilmektedir.

Infumia Bungeecord Eklenti Paketi

1.7-1.16.5 alt yapısı ile birlikte tamamen korumalı şekilde ayarladığımız bungeecord eklenti paketimiz sayesinde ana sunucunuzda bulunan tüm gereksiz eklentilerden sizleri kurtarıyoruz. Bu eklenti paketinin yanında Lobi eklenti paketide almanız tavsiye edilmektedir.