loading

Hizmet Sözleşmesi

Topluluk Sunucumuz

Duyurular, etkinlikler ve çekilişleri öğrenebileceğiniz topluluğa katılın.

Market Sayfamız

Hızlı ürün alış verişi yapmak istiyorsanız tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Teklif Gönderin

İşiniz için yaptırmak istediğiniz özel proje tekliflerini almaya başlayın.

Ücretsiz Ürünler

Sizler için hazırladığımız ücretsiz ürünler ile hayatınızı kolaylaştırın.

Genel Hizmet Sözleşmesi

İş bu sözleşme Infumia Yazılım ve Grafik Tasarım Hizmetleri adıyla ticari varlığını sürdürne şirketimiz tarafından her zaman değiştirilebilir. Hizmet alan ve internet sitemize kayıt olan her kullanıcı Hizmet Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılır.

Bu internet sitesine giriş yapan her bir birey Hizmet Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılmaktadır. Bu sayfada belirtilen tüm şartları ve koşullarımızı kabul etmiyorsanız şirketimiz ile görüşerek çalışmalarınızın sonlandırılması hakkında işlemleri başlatmalısınız. Aşağıdaki terminoloji, iş bu koşullar, Gizlilik Politikası ve sözleşmelerden herhangi biri veya tümü için geçerlidir. "Müşteri", "Kullanıcı", "Siz", "Sizin", ve "Kişi" bu internet sitesine erişen ve Şirket Şartlarını kabul eden kişiyi ifade eder. "Şirketimiz", "Biz", "Bizim", "Bize", "Şirketimize", atıfta bulunmaktadır. Tüm şartlar, müşterilerimize olan hizmet sürecini en hızlı/uygun şekilde yerine getirebilmek için gerekli olan ödemenin teklifine, kabulüne ve dikkate alınmasın, isterse belirli bir sürenin resmi toplantılarına, isterse başka herhangi bir yönteme göre, Müşterinin, Şirket'in belirtilen hizmetlerine/ürünlerine ilişkin hükümleri uyarınca ve bunlara tabi olarak ihtiyaçları, hakim yasası. Yukarıdaki teminolojinin veya başka kelimelerin tekil, çoğul, büyük ya da küçük harfli herhangi bir şekilde kullanılması, birbirinin yerine geçebilir ve doalyısıyla da buna atıfta bulunur.

Infumia Yazılım ve Grafik Tasarım Hizmetleri, uygun gördüğü zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak önceden haber vermeksizin güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir. Tüm müşterilerimiz ve üyelerimiz bu sözleşmenin güncel halinden sorumlu tutulacaktır.

Herhangi bir zamanda hizmet iptal etme hakkımızı gizli tutmaktayız. Aldığınız hizmetde iş bu sözleşmedeki kurallara aykırı bir şey bulundurmanız/yapmanız durumunda hizmetinizi sonlandırabiliriz. Hizmetinizi sonlandırmadan önce uyarma zorunluluğumuz yoktur. Şirketimize ulaşmanız durumunda iş bu sonlandırma nedeniniz hakkında bilgi alma alabilirsiniz. Sonlanan hizmetlerde kesinlikle geri iade yapılmamaktadır. Hatalı işlem, yanlış anlama gibi durumlarda 24 saat içerisinde şirketimize ulaşmanız durumunda hizmetiniz tekrar aktif edilebilir. Infumia Yazılım ve Grafik Tasarım Hizmetleri haber vererek veya haber vermeksizin herhangi bir hizmeti, geri ödeme yapmaksızın veya bir kısmı geri ödeme yaparak, sebep göstermeksizin istediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar. Çalışanlarımıza ve Şirketimize hakarette bulunmak, kaba davranışlar sergilemek hesabınızın/satın aldığınız hizmetin/hizmetlerin askıya alınmasına veya sonlandırılmasına sebebiyet verebilir. Böyle bir durumda, iade yapılmaksızın üyeliğini sonlandırılacak ve sözleşme feshedilecektir.

Lisans ve sistemimizi yürüttüğümüz kiralık/kişisel sunucularımıza dolaylı olarak veya doğrudan zarar veren ve/veya yavaşlama/kesinti gibi durumlara yol açan, saldırı alan ürün sahiplerinin lisansları haber vermeksizin ve ücret iadesi yapılmaksızın sonlandırılabilir. Sağladığımız ücretsiz hizmet ve sponsorlukları geçerli bir sebep göstermeksizin sonlandırma hakkımızı saklı tutmaktayız. Geçerli bir nedenle işlemlerine hiç başlanmamış hizmetlerin iadesi ilk 48 saat içerisinde belirtildiği taktirde iade edilebilir. Şirketimizin yaptığı tüm geri ödemeler 30 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Ödeme tarihini belirtilen iş günü içerisinde ne zaman yapacağımızı gizli tutmaktayız.

Şirketimizden hizmet alarak, şirketimizi herhangi bir şekilde zarara uğratmayacağınızı, herhangi bir maddi/manevi zarar vermeyeceğinizi kabul ediyor ve verilen herhangi bir maddi/manevi zararı karşılayacağınızı taahhüt ediyorsunuz.

Fiyat değiştirme hakkımızı her zaman saklı tutmaktayız. Tüm müşterilerimiz güncel fiyatlar ile ücretlendirilir. Fiyat güncellemelerini size bildirme zorunluluğumuz yoktur.

Şirketimizden hizmet alarak, bizlere herhangi bir yasal yükümlülük vermemeyi kabul ediyorsunuz. Olası bir durumda, tüm mahkeme ve avukat masraflarını talep edilen süre içerisinde karşılayacağınızı taahhüt ediyorsunuz.

Şirketimizin sağladığı hiçbir hizmette/üründe yedek alma sorumluluğunda değildir. Infumia, yedekleme konusunda asla garanti vermemektedir. Bu sebepten Infumia, yaşanacak herhangi bir veri kaybından kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Bize yaptığınız ödemelerin geri ödenmesi mümkün değildir. Infumia, satın aldığınız ürünler ile ilgili kullanılan kaynakların bedelini sizden talep edecektir. Böyle bir durumda, gerekli ücreti itiraz etmeksizin talep edilen süre içerisinde ödeme sorumluluğunuz bulunmaktadır. Ödemenin yapılmaması durumunda hesabınız geri ödeme yapılmaksızın sonlandırılacak, oluşacak maddi/manevi zararlardan ve veri kayıplarından Infumia sorumlu olmayacaktır.

Infumia, mevcut işletmeniz ya da oyun sunucularınızın görebileceği herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Infumia, verdiği hizmetler konusunda hiçbir garanti sunmamaktadır. Bunlara bizden kaynaklanabilecek sorunlar da dahildir. Oluşabilecek bir hack olayında verilerin/bilgilerin 3. kişilerce elde edilmesi durumunda Infumia sorumluluk kabul etmeyecektir.

Şirketimizden aldığınız tüm yazılım/grafik tasarım ürünleri/hizmetleri yalnızca sizin kullanımınıza sunulmaktadır. Satış, kopyalama, yayınlama haklarının tamamı Infumia'ya aittir. Olası bir durumda ürünün güvenliğini sağlamak müşteri sorumluluğundadır. Yayınlanması, kopyalanması ve satılması durumunda maddi/manevi oluşabilecek tüm zararı kabul ettiğinizi taahhüt ediyorsunuz.

Şirketimiz için yatırılan site bakiyesi (site kredisi) iadesi yapılmamaktadır. Müşteri bunu kabul ve beyan eder.

Müşteri site bakiyelerini ve site üyeliğini satamayacağını, aktaramayacağını ve nakite çeviremeyeceğini kabul ve beyan eder.


Minecraft Hizmetleri Sözleşmesi

Müşteri, Minecraft yazılımları/eklenti paketleri hizmetlerinin yükleneceği sunucu (server/hosting) sistemini ve bu sistemin çalışabilmesi için gerekli donanımı/yazılım gereksinimlerini kendisi tedarik etmekle yükümlüdür.

Müşteri, Minecraft hizmetlerinde yer alacak yazı/özellik/sistem gibi her türlü dökümanı sipariş ile birlikte sipariş notları kısmından Infumia yazılım ve grafik tasarım hizmetlerine iletmekle yükümlüdür. Müşterinin eksik bilgi vermesinden kaynaklı oluşabilecek problemler Infumia yazılım ve grafik tasarım hizmetlerini sorumlu tutamaz.

Müşteri, tüm Minecraft hizmetlerinin Infumia yazılım ve grafik tasarım hizmetleri tarafından hazırlandığını ve tüm bu hizmetlerin haklarının Infumia'da olduğunu, bu ürünlerin hiçbir şekilde çoğaltılıp, satılamayacağı/dağıtılamayacağını kabul ve beyan eder.

Müşteri, yaptırdığı her türlü hizmette fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu ve Infumia yazılım ve grafik tasarım hizmetlerinin sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.

Müşteri, kendisine ait tüm yedeklerin ve verilerin güvenliğinden sorumludur. Herhangi bir sebepten dolayı veri/hizmet kaybı yaşandığı durumlarda Infumia yazılım ve grafik tasarım hizmetlerinin mesul olmadığını kabul ve beyan eder.

Müşteri, Minecraft hizmetlerinde çıkan tüm sorunları bildirmekle yükümlüdür.

Müşteri, satın alınan Minecraft hizmetlerinin yapıldığı sunucunun ismi, ip adresi değişimlerinde geri bildirim yapmakla yükümlüdür. Geri bildirim yapılmadığı durumlarda Infumia bu konuları telif hakkı ihlali sayılır.

Müşteri, market ekranında ve markette tanımlanmış tanıtım sayfalarında gördüğü ürünleri almaktadır. Müşterinin ekstra isteklerinde müşterinin ek ücret ödeyeceğini müşteri kabul ve beyan eder.

Müşteri, Infumia üzerinden satın aldığı Minecraft hizmetlerinde teknik desteğin ücretli olduğunu kabul ve beyan eder. İleride oluşabilecek sorunlar için ek ücret ödemeden teknik destek hizmeti alamayacağını bilir.

Müşteri, Minecraft hizmetlerinin hiçbirinde iade yapılmadığını kabul ve beyan eder. Dijital yazılım ve grafik tasarım hizmetlerinde iade söz konusu değildir.

Müşteri, hizmet sözleşmesi ihlallerinde hizmet lisanslarının iptal edilebileceğini bilir, kabul ve beyan eder.

Müşteri, Minecraft hizmetleri için yapılacak güncelleme, bakım, yenileme ve düzenleme işlemleri için ek ücret ödeyeceğini kabul ve beyan eder.

Müşteri, seri olarak çıkartılan Minecraft ürünlerinin seri isimleri ve sürümlerinin değişiminde yeni sürüme ve/veya yeni seriye geçiş yapmak için ücret ödeyeceğini kabul ve beyan eder.

Müşteri, satın alınan hizmetleri korumakla yükümlüdür. Hizmetin bulunduğu internet sitesi, server, hosting vb. dijital servislerde bu ürünleri korumakla yükümlüdür. Hizmetlerin sızdırılmasından kaynaklı şirketimizin gireceği maddi zararları ödeyeceğini taahhüt eder.

Müşteri, olası durumlarda IP adresleri yasaklanmış Minecraft hosting şirketlerinde hizmetlerinin çalışamayacağını bilir. Olası durumlarda yasaklanan IP adreslerinin beyaz listeye alınamayacağını bilir ve bu durumda servis sağlayıcısını değiştireceğini kabul ve beyan eder.