loading

Gizlilik Politikası

Topluluk Sunucumuz

Duyurular, etkinlikler ve çekilişleri öğrenebileceğiniz topluluğa katılın.

Market Sayfamız

Hızlı ürün alış verişi yapmak istiyorsanız tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Teklif Gönderin

İşiniz için yaptırmak istediğiniz özel proje tekliflerini almaya başlayın.

Ücretsiz Ürünler

Sizler için hazırladığımız ücretsiz ürünler ile hayatınızı kolaylaştırın.

Gizlilik Politikası

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site içerisinde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikasında" belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu web site dolayısıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle iş bu "Gizlilik Politikasında belirtilmiş olan maddeleri kabul etmektesiniz. Bilgilerin kullanılması ve korunması Infumia Yazılım ve Grafik Tasarım Hizmetleri adı altında varlık gösteren şirketimiz, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum vb.) periyodik kampanya çalışmalarımız, e-bülten çalışmalarımız ve müşteri profiline yönelik özel promosyon etkinliklerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında Infumia Yazılım ve Grafik Tasarım Hizmetleri bünyesinde kullanılmaktadır.

Infumia Yazılım ve Grafik Tasarım adı altında ticari varlık gösteren şirketimiz, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda bilgileri resmi makamlara açıklayabilecektir.

İnternet ve dijital dünyanın yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımlardan doğacak zarar Infumia Yazılım ve Grafik Tasarım şirketi adı altında varlık gösteren şirketimizin sorumluğunda değildir. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanmaktadır.

Infumia Yazılım ve Grafik Tasarım adı altında ticari varlığını sürdüren şirketimiz, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında garanti vermez. Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, girmiş olunan internet sitelerinin gizlilik politikalarını kontrol etmenizi önermekteyiz.